Firma REKOP II działa przy bydgoskim Oddziale Celnym już od 30 lat.
Jest nam miło poinformować, że od dnia 2012.09.17 posiadamy Świadectwo AEO – Uproszczenia Celne nr PLAEOC430000120027.
Zdobyte doświadczenie, wysoko wykwalifikowani agenci celni oraz całkowita komputeryzacja pozwalają nam działać w imieniu naszych Klientów sprawnie, rzetelnie a przede wszystkim profesjonalnie.

Posiadamy pozwolenia na stosowanie zabezpieczenia generalnego przy dopuszczeniu do obrotu (również w procedurze uproszczonej).

 

 

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?
Doświadczenie. Niektóre sprawy warto powierzyć specjalistom. My działamy na rynku od 1989 roku, a większość naszych pracowników posiada ponad 20-letnie doświadczenie na stanowisku agenta celnego.
Pełny zakres usług. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie odpraw celnych, pomoc w przygotowaniu dokumentów oraz w prowadzonych postępowaniach.
Szybkość odprawy. Wiemy jak ważne jest dla Państwa szybkie otrzymanie towaru, dlatego też procedura odprawy nie trwa u nas ani chwili dłużej niż to konieczne.
Jakość obsługi. Zamawiając usługę każdy z nas chciałby, by była ona zrealizowana tak jak należy. U nas macie Państwo tą gwarancję – jesteśmy agencją celną posiadającą certyfikat ISO 9001:2009 oraz pozwolenie na stosowanie zabezpieczenia generalnego.
Dobre ceny. Nie tylko jakość decyduje o wyborze partnera biznesowego. Dzięki temu że jesteśmy dużą agencją możemy zaoferować Państwu atrakcyjne warunki współpracy.
Wygoda obsługi. Odrobina komfortu nigdy nie zaszkodzi. Dysponujemy własnym budynkiem, parkingiem, miejscami uznanymi do odpraw celnych, a obsługa Klienta jest w pełni skomputeryzowana. Do dyspozycji na miejscu jest również biuro tłumaczeń.